Ballina Etiketimet Provim shteti

Etiketim: provim shteti

Për herë të parë, provim shteti të mësuesisë në profilin “Arsim...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ Gjatë muajit tetor 2019, ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë ka miratuar për herë të parë profilin e ri “Arsim Special”...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA