Ballina Etiketimet Prage.parlament

Etiketim: prage.parlament

PRAGË – Parlamenti çek rrit numrin e ushtarëve në misionet jashtë...

PRAGË, 1 qershor /ATSH-AFP/ - Deputetët çekë rritën numrin e ushtarëve në misionet e BE-së dhe të NATO-s jashtë vendit, por miratimi përfundimtar i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA