Ballina Etiketimet Pozitive

Etiketim: pozitive

ITALI – Rriten rastet pozitive COVID-19

ROMË, 4 shkurt /ATSH-ANSA/ - Në 24 orët e fundit, Italia ka regjistruar një normë pozitiviteti të rritur me 5,05%, ndërsa ka kapërcyer pragun...

ITALI – Ministrja e Brendshme rezulton pozitive me COVID-19, Di Maio...

ROMË, 7 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Ministrja e Brendshme Luciana Lamorgese doli pozitive pas testit për COVID-19 duke u larguar nga mbledhja e CDM-së para...

BRUKSEL – Eurokomisionerja për Hulumtimet dhe Risitë pozitive me COVID-19

BRUKSEL, 10 tetor /ATSH-AFP/ - Eurokomisionerja për Hulumtimet dhe Risitë, Mariya Gabriel njoftoi sot se është testuar pozitive me COVID-19, duke u bërë kështu...

SHBA – Zëdhënësja e Trump-it pozitive me COVID-19

UASHINGTON, 5 tetor /ATSH-DPA/ - Zëdhënësja për Shtypin e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany njoftoi sot se ka rezultuar pozitive për COVID-19. "Unë do të...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 65 të shëruar, 144 raste të reja,...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 144 raste të reja pozitive...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 55 raste të reja, 77 të shëruar...

TIRANË, 17 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 55 raste të reja pozitivë...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 82 raste të reja, rritet numri i...

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 82 raste pozitivë me COVID-19 Mirela...

BASKETBOLL – Dy lojtarë të NBA pozitiv ndaj COVID-19

FLORIDA, 30 qershor /ATSH- AA/ - Dy lojtarët e ekipit amerikan të basketbollit Brooklyn Nets, DeAndre Jordan dhe Spencer Dinwiddie janë testuar pozitiv ndaj...

ITALI – 28 migrantë të shpëtuar në Mesdhe pozitiv me COVID-19

ROMË, 24 qershor /ATSH-AFP/ - Njëzet e tetë migrantë, nga 209 të shpëtuar në Mesdhe nga OJQ-ja gjermane"Sea Watch", dhe më pas të vendosur...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 52 raste të reja dhe 36 të...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 52 raste të reja pozitë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA