Ballina Etiketimet Pozitive

Etiketim: pozitive

BRUKSEL – Eurokomisionerja për Hulumtimet dhe Risitë pozitive me COVID-19

BRUKSEL, 10 tetor /ATSH-AFP/ - Eurokomisionerja për Hulumtimet dhe Risitë, Mariya Gabriel njoftoi sot se është testuar pozitive me COVID-19, duke u bërë kështu...

SHBA – Zëdhënësja e Trump-it pozitive me COVID-19

UASHINGTON, 5 tetor /ATSH-DPA/ - Zëdhënësja për Shtypin e Shtëpisë së Bardhë, Kayleigh McEnany njoftoi sot se ka rezultuar pozitive për COVID-19. "Unë do të...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 65 të shëruar, 144 raste të reja,...

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 144 raste të reja pozitive...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 55 raste të reja, 77 të shëruar...

TIRANË, 17 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 55 raste të reja pozitivë...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 82 raste të reja, rritet numri i...

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 82 raste pozitivë me COVID-19 Mirela...

BASKETBOLL – Dy lojtarë të NBA pozitiv ndaj COVID-19

FLORIDA, 30 qershor /ATSH- AA/ - Dy lojtarët e ekipit amerikan të basketbollit Brooklyn Nets, DeAndre Jordan dhe Spencer Dinwiddie janë testuar pozitiv ndaj...

ITALI – 28 migrantë të shpëtuar në Mesdhe pozitiv me COVID-19

ROMË, 24 qershor /ATSH-AFP/ - Njëzet e tetë migrantë, nga 209 të shpëtuar në Mesdhe nga OJQ-ja gjermane"Sea Watch", dhe më pas të vendosur...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 52 raste të reja dhe 36 të...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve të fundit janë identifikuar 52 raste të reja pozitë...

UKRAINË – Zonja e Parë rezulton pozitive me COVID-19

KIEV, 12 qershor /ATSH-AFP/ - Zonja e Parë ukrainase, Olena Zelenska njoftoi sot se kishte rezultuar pozitive me COVID-19 pas një numri rekord të...

FUTBOLL- Dy lojtarë të Dynamo Dresden me koronavirus, i gjithë ekipi...

DRESDEN, 10 maj /ATSH-AA/ - Dy lojtarë të Dynamo Dresden, skuadër e cila garon në kategorinë e dytë të Bundesligës, rezultuan pozitivë me koronavirus. Klubi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA