Ballina Etiketimet Policia Shtetit

Etiketim: Policia Shtetit

Vetëdeklarimi i burimit të pasurisë/ OFL u dërgon formularin 4 shtetasve...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Operacioni Forca e Ligjit u ka nisur formularin e vetëdeklarimit të burimeve të pasurisë 4 shtetasve me precedentë penalë në Elbasan. Policia...

Lazarat/ Finalizohet operacioni policor “Sopoti”, në pranga autori

TIRANË, 20 gusht/ATSH/ Policia e Shtetit ka njoftuat se është finalizuar operacioni i koduar “Sopoti” në Lazarat të Gjirokastrës ku janë sekuestruar armë, municione...

Durrës/ Arrestohet shtetasi i shpallur në kërkim ndërkombëtar

TIRANË, 31 maj /ATSH - I. Vata/- Policia e Shtetit vijon operacionet për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Operacioni nga DVP Durrës,...

Ambasada suedeze përzgjedh familjen e policit dëshmor Vath Lleja në Thumanë,...

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Ambasada suedeze në Tiranë ka përzgjedhur familjen e policit dëshmor Vath Lleja, në Bushnesh të Thumanës për të rindërtuar shtëpinë e...

Operacione në të gjithë vendin/Policia dhe FNSH kontroll makinave luksoze dhe...

TIRANË, 9 shkurt/ATSH/-Prej 4 ditësh në të gjitha qarqet e vendit, shërbimet e Policisë, FNSH-ja, Policia Kriminale, Shqiponjat, Shigjetat, Patrulla e Përgjithshme dhe Policia...

Policia në gatishmëri/ Asnjë ngjarje kriminale gjatë ndërrimit të viteve 

TIRANË, 1 janar /ATSH - I. Vata/- Policia e Shtetit deklaroi sot se gjatë natës së ndërrimit të nuk është shënuar asnjë ngjarje kriminale. Policia...

Tentativë për kalim të paligjshëm të kufirit nga Rinasi/ Arrestohen dy...

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Policia e shtetit ka njoftuar se është bërë e mundur arrestimin e dy personave dhe një tjetër është shpallur në kërkim,...

Finalizohet operacioni “Përsëritësit”, 3 në pranga për vjedhje prone

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ Policia e Shtetit ka vënë në pranga tre persona të cilët akuzohen për vjedhje. Operacioni “Përsëritësit”, i finalizuar me sukses ka goditur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA