Ballina Etiketimet Policia Fier

Etiketim: Policia Fier

Fier/ 1 milion lekë gjobë pronarëve të dy restoranteve, organizuan ceremoni...

TIRANË, 20 gusht /ATSH – I. Vata/-Policia e Shtetit ka ndëshkuar sot me nga 1.000.000 lekë gjobë, pronarët e dy restoranteve, pasi u konstatuan...

Policia e Shtetit: Konfiskohen tri llogari bankare të një 66-vjeçari nga...

TIRANË, 7 korrik /ATSH - I. Vata/ Policia e Shtetit vijon punën për gjurmimin, identifikimin dhe sekuestrimin e aseteve që janë përfituar nga veprimtari...

Fier/ Në pranga 30-vjeçari, iu gjet kokainë në automjet

TIRANË, 7 maj /ATSH – I. Vata/- Policia e Shtetit ka goditur sot një rast të drogave të forta në Fier, duke vënë në...

Policia zbardh ngjarjen e Patosit, arreston dy autorët e dyshuar

TIRANË,2 janar /ATSH - I. Vata/- Policia e Shtetit ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datë 30.12.2019 ku në fshatin Dukas, Patos, dy shtetas...

Fier/ Goditet rasti i dhënies së ndihmës për kalim të paligjshëm...

TIRANË, 12 dhjetor  /ATSH - I. Vata/- Policia e Fierit, godet një tjetër rast të dhënies ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kapen...

Protesta e opozitës në Fier, plagoset punonjësi i FNSH-së

TIRANË, 9 mars /ATSH - I. Vata/ - Protesta e organizuar sot nga opozita ka rezultuar me plagoset punonjësi i FNSH, i cili ka...

Bllokimi i rrugës në Fier, arrestohen 4 shtetas

TIRANË, 9 mars /ATSH - I. Vata/ - Policia e Fierit arrestoi në flagrancë 4 shtetas si dhe procedoi penalisht në gjendje të lirë 41...

Policia e Shtetit: Dyshohen për vjedhje, ndalohen 3 shtetas nga Fier

TIRANË, 25 shkurt /ATSH - I. Vata/ - Policia e Shtetit ka bërë të mundur pas një pune hetimore të zbardhë dhe dokumentojë disa...

Policia e Shtetit: Vëmendja ndaj të rinjve, prioritet

TIRANË,31 gusht/ATSH- I. Vata/ - Policia e Shtetit në një ndër prioritetet e saj ka dhe vëmendjen ndaj të rinjve, shprehet Shef i Sektorit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA