Ballina Etiketimet Polici

Etiketim: polici

Kontrollet për sigurinë, policia e Vlorës procedon 64 shtetas

TIRANË, 1 tetor/ATSH/- Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Vlorë gjatë javës së kaluar në vijim të punën për goditjen e paligjshmërive, me qëllim...

Policia rrugore, masa drejtuesve të mjeteve për shkelje të rregullave

https://www.facebook.com/policia.al/videos/537037460080856/ TIRANË, 28 shtator/ATSH/- Policia Rrugore e kryeqytetit, duke monitoruar rrugët urbane dhe interurbane kryesore evidentoi 45 drejtues mjetesh dhe motomjetesh në shkelje të rregullave...

Parandalimi i aksidenteve – Policia e Elbasanit arreston 8 drejtues mjetesh

  https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1107919482718645/ TIRANË, 25 shtator/ATSH/ - Policia Rrugore e Elbasanit në kuadër të kontrolleve në gjithë territorin e qarkut, për rritjen e parametrave të sigurisë me...

Tiranë, procedohen penalisht 290 shtetas

TIRANË, 24 shtator/ATSH/ Në kuadër të evidentimit dhe goditjes të paligjshmërisë, Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë gjatë 1 jave, procedoi penalisht 290 shtetas. Sipas njoftimit...

Siguria rrugore në Tiranë, arrestohen 13 persona dhe pezullohen 71 leje...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ Garantimi i sigurisë në rrugë dhe penalizimi i gjithkujt që abuzon me rregullat e qarkullimit rrugor mbetet prioritet i Policisë Rrugore të...

Video – Kontrollet në Tiranë, dy në pranga për armëmbajtje dhe...

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/2078936905479586/ TIRANË, 21 shtator/ATSH/ - Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë gjatë kontrolleve të ushtruara sot në rrugët e kryeqytetit arrestuan në flagrancë dy...

Telefonata nga qytetari, në pranga 37-vjeçari i dehur në timon

https://www.facebook.com/policia.al/videos/726232087725899/ TIRANË, 17 shtator/ATSH/- Një 37 vjeçar u arrestua në kushtet e flagrancës për veprën penale të drejtimit të mjetit në gjendje të dehur, si...

Viti i ri mësimor, policia e Elbasanit masa për sigurinë në...

https://www.facebook.com/dvpelbasan/videos/2357100357663839/ TIRANË, 17 shtator/ATSH/- Policia e Elbasanit ka marrë një sërë masash gjatë ditës së sotme për sigurinë në shkolla, me rastin e fillimit të...

FOKUS – Krijohet policia kufitare e BE-së kundër migrantëve

BRUKSEL, 8 shtator /ATSH-ANSA/ - Krijim për herë të parë i një policie kufitare europiane dhe transformim i kontrollit të migracionit ilegal në një...

Policia e Shkodrës: Në 2010, 18 vrasje, në 2017 ndodhën 6...

TIRANË, 6 shtator/ATSH/ Nga 79% që ka qenë zbulueshmëria e krimit të vrasjeve në qarkun e Shkodrës në vitin 2008, ka arritur në 100%...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA