Ballina Etiketimet Poicia e Burgjeve

Etiketim: Poicia e Burgjeve

Miratohet vendimi/ Trajtim financiar dhe logjistik për Policinë e Burgjeve

TIRANË, 25 nëntor /ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj deklaroi sot se në mbledhjen e qeverisë u miratua një nga aktet më të rëndësishme...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA