Ballina Etiketimet Poetet shqiptar

Etiketim: Poetet shqiptar

“Muaji i kujtesës”/ Përkujtohet poeti dhe dramaturgu Frederik Reshpja

TIRANË, 27 shkurt/ATSH/ Në kuadër të "Muajit të Kujtesës", përkujtohet sot poeti dhe dramaturgu Frederik Reshpja. "Homazh një prej poetëve më të jashtëzakonshëm shqiptarë, shpirtit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA