Ballina Etiketimet Plagoset punonjesi

Etiketim: plagoset punonjesi

Plagoset punonjësi i IKMT në zonën e Astirit, transportohet me urgjencë...

TIRANË, 7 nëntor /ATSH/ - Një ngjarje e rënde ka ndodhur sot paradite në zonën e Astirit, me banorët e kësaj zone dhe një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA