Ballina Etiketimet Pis

Etiketim: pis

POLONI – Fraksionet e shumicës qeverisëse nënshkruajnë marrëveshjen e bashkëpunimit

VARSHAVË, 26 shtator /ATSH-DPA/ - Debati i ashpër brenda shumicës qeverisëse të Polonisë përfundoi zyrtarisht sot, pasi udhëheqësit e partisë qeverisëse Ligji dhe Drejtësia...

FOKUS – Zgjedhjet lokale polake test për partinë në pushtet

VARSHAVË, 21 tetor /ATSH-DPA/ - Filluan sot në Poloni zgjedhjet lokale, që shihen si një indikator shumë i rëndësishëm për kursin politik të vendit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA