Ballina Etiketimet Pije energjike

Etiketim: pije energjike

FOKUS – Qeveria britanike kërkon ndalimin e shitjes së pijeve energjike...

LONDËR, 30 gusht /ATSH-AFP/ - Qeveria britanike kërkon ndalimin e shitjes së pijeve energjike për fëmijët dhe adoleshentët në Angli dhe njoftoi sot nisjen...

OTAVA – Kanadaja u shpall luftë pijeve energjike alkoolike

OTAWA, 20 mars /ATSH-AFP/ - Qeveria e Kanadasë, disa ditë pas vdekjes së një adoleshenteje, pas rënies në koma etilike, kërkon të reduktojë ndjeshëm...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA