Ballina Etiketimet Petrit Lulo

Etiketim: Petrit Lulo

Titulli “Mjeshtër i Madh” për artistët Petrit Lulo dhe Ylli Baka...

TIRANË, 22 janar /ATSH/ Presidenti Ilir Meta vlerësoi sot me titullin e lartë “Mjeshtër i Madh”, këngëtarin e mirënjohur gjirokastrit të muzikës popullore shqiptare,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA