Ballina Etiketimet Petraq Pojani

Etiketim: Petraq Pojani

Ish-ambasadori Pojani për ATSH: Shqipëria në Këshillin e Sigurimit, arritje e...

TIRANË, 13 qershor /ATSH/ - Ish-ambasadori i Shqipërisë në Francë dhe Belgjikë, Petraq Pojani e vlerëson si një moment shumë të rëndësishëm pjesëmarrjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA