Ballina Etiketimet Peshtyma

Etiketim: peshtyma

MJEKËSI – Testi i shpejtë i pështymës zbulon koronavirusin në disa...

MILANO, 6 maj /ATSH-ANSA/ - Testi i shpejtë i pështymës (Trs) është në gjendje të zbulojë koronavirusin në disa minuta dhe së shpejti do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA