Ballina Etiketimet Personel mjeksor

Etiketim: personel mjeksor

Foto/ Mjekët dhe infermierët e shërbimit të Urgjencës në gatishmëri...

TIRANË, 1 korrik/ATSH/ Mjekët dhe infermierët në shërbimin e Urgjencës nga veriu në jug të vendit janë në gatishmëri për përballimin e situatës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA