Ballina Etiketimet Pellumb Pipero

Etiketim: Pellumb Pipero

“Vaksinimi, një histori suksesi”/ Pipero: Sezoni turistik i qetë, qytetarët të...

TIRANË, 18 maj /ATSH/ Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero deklaroi në një intervistë televizive se procesi i vaksinimit ka qenë një histori suksesi në vendin...

“Shtim i rasteve me COVID tek moshat e reja”/ Pipero: Qytetarët...

TIRANË, 17 shkurt /ATSH/ Mjeku Pëllumb Pipero deklaroi sot se një nga arsyet kryesore i shtimit të rasteve në moshat e reja është ekspozimi...

COVID-19/ Pipero: Një valë e dytë në vjeshtë, me efekte negative...

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Pëllumb Pipero, mjeku i njohur infeksionist pranë Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” deklaroi mbrëmjen e së martës se nëse nuk do...

Mjeku Pipero: Epidemia e mirëkontrolluar, hyn në fazën e dytë

TIRANË, 26 prill/ATSH/ -Mjeku infeksionist, Prof. Pëllumb Pipero, që prej më shumë se 45 ditësh është në vijën e parë të “zjarrit”, në Spitalin...

Mjeku Pipero feston sot 64-vjetorin e lindjes në krye të shërbimit...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ Pëllumb Pipero, mjeku i mirënjohur dhe shumë i dashur për shqiptarët, veçanërisht në këtë situatë të vështirë, feston sot 64-vjetorin e...

COVID-19/ Mjeku Pipero: Situata është shumë serioze, shqiptarët të ndjekin rregullat...

TIRANË, 23 mars/ATSH/ - Mjeku Pëllumb Pipero deklaroi sot se situata me koronavirusin COVID-19 në Shqipëri paraqitet shumë serioze. Në një intervistë televizive, Pipero u...

COVID/ Pipero: Nëse rrimë të izoluar janë zero për qind shanset...

TIRANË, 17 mars/ATSH/ “Nëse rrimë të izoluar janë zero përqind shanset për t’u infektuar”, deklaroi sot mjeku Pëllumb. Në një intervistë televizive, Pipero u shpreh...

“Kini durim, së bashku do ja dalim”/ Pipero: Kufizoni lëvizje, takimet,...

TIRANË, 14 mars /ATSH/ – Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero shprehet se, paniku është aleati më i mirë i koronavirusit. Sipas tij, ky virus ka frikë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA