Ballina Etiketimet Pazar

Etiketim: pazar

Pazari i Gjirokastrës/ Gjergji rikthehet pas disa viteve jashtë për të...

TIRANË, 2 mars/ATSH/ Investimet e qeverisë në qytetet e vendit kanë bërë që shumë qytetarë të kthehen dhe të investojnë në pronat e tyre,...

Foto/ Kalldrëmet e Gjirokastrës, mozaiku i Qafës së Pazarit po rindërtohet...

TIRANË, 3 shtator/ATSH/ Në Gjirokastër ka nisur rindërtimi i një prej rrugëve kryesore në pazarin karakteristik, asaj të mozaikut të Pazarit, që do të...

FOTO/ Gjirokastër, punime intensive për sistemimin e kalldrëmeve të Pazarit

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Në qytetin e Gjirokastrës vazhdon puna për sistemimin e kalldrëmeve në pazarin karakteristik të qytetit. Shoqata TID Gjirokastra (Zona për Zhvillimin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA