Ballina Etiketimet Paketa antishpifje

Etiketim: Paketa antishpifje

Meta: Liria e shprehjes dhe e drejta e informimit, të drejta...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ - Presidenti Ilir Meta deklaroi sot se, “liria e shprehjes, liria e medias dhe e drejta e informimit, përveç se...

Ligjet e Paketës Antishpifje, të certifikuara tërësisht nga OSBE

TIRANË, 13 janar /ATSH-Gjergji Mima/ “Përmirësimet ligjore në të dyja ligjet komponent të Paketës Antishpifje janë certifikuar tërësisht nga partneri ynë i rëndësishëm OSBE”,...

Shengeni Ballkanik/ Meta: Çdo iniciativë rajonale është pozitive

TIRANË, 20 dhjetor /ATSH/ -Presidenti Ilir Meta apeloi sot klasën politike që të reflektojë dhe të drejtojë në mënyrë më gjithëpërfshirëse. “Shpresoj që ky fundviti...

Paketa ‘antishpifje’ nuk është akt individual i qeverisë, u konsultua një...

TIRANE , 18 dhjetor/ATSH/- Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në Kuvend se "kush thotë që ky është një akt individual ose unilateral i qeverisë...

Paketa antishpifje sipas standardeve europiane

TIRANË, 8 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Paketa antishpifje do të jetë sipas standardeve europiane dhe nuk i mbyll rrugën lirisë së shprehjes". Kështu u shpreh sot Kryeministri...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA