Ballina Etiketimet OSE

Etiketim: OSE

OST riparon defektin/ Rikthehet energjia për banorët në disa zona të...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë (MIE) bën të ditur se është riparuar avaria në linjën 110 kV Farkë - Ibë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA