Ballina Etiketimet OSBE/ODHIR

Etiketim: OSBE/ODHIR

Glover: Bashkëpunim i shkëlqyer mes Policisë dhe OSBE-së në zgjedhjet e...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/ Misioni i OSBE-ODIHR i ka shprehur mirënjohjen Policisë së Shtetit për bashkëpunimin e shkëlqyer gjatë procesit zgjedhor të 30 qershorit. Në letrën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA