Ballina Etiketimet Ornela Çuçi

Etiketim: Ornela Çuçi

 “Kepi i Rodonit”- Jo vetëm plazh, por ndërthurje e aventurës, kulturës,...

TIRANË, 10 gusht/ATSH/- Turizmi aventurës, plazhi dhe historia, të ndërthurura në një kep, atë të Rodonit që ndodhet në Durrës. Ornela Çuçi, zv.ministre Turizmit dhe...

Foto/ Bregdeti i Velipojës, plazh me veti kurative

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Velipoja është plazhi më verior i Shqipërisë me bukurinë dhe kontrastet e forta që e karakterizojnë. Plazhi i Velipojës, me ujin e...

FOTO/ Lumi i Shalës, uji i kristaltë që buron nga Alpet...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ Lumi i Shalës është shndërruar vitet e fundit në një destinacion mjaft të dëshiruar nga turistët vendas dhe të huaj. Zv.ministrja e...

“Shqipëria nga shtëpia”/ Ftesë për një udhëtim të pazakontë virtual me...

TIRANË, 11 prill/ATSH/ Le të sfidojmë këtë kohë të vështirë me një udhëtim të pazakontë virtual: “Shqipëria nga shtëpia”, duke u bërë në këtë...

Nis aplikimi online për bonus qiraje/ Çuçi: 3006 banorë të strehuar...

TIRANË, 6 janar /ATSH/ - Zv. ministrja e Turizmit, Ornela Çuçi, koordinatore për Durrësin për çështjen e strehimit të banorëve të prekur nga tërmeti...

VIDEO/Lihen pas gjurmët e tërmetit, Durrësi nis të zbukurohet për festat...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ Ndonëse akoma janë të pranishëm gjurmët e tërmetit, në qytetin e Durrësit ka nisur zbukurimi i qytetit në kuadër të festave...

Përafrimi i legjislacionit me BE, miratohet pr/ligji “Për ndryshimet klimatike”

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ - Komisioni për Sigurinë Kombëtare miratoi sot pr/ligjin "Për ndryshimet klimatike". Relatorja e këtij projektligji Elona Gjebrea, u shpreh se, “qëllimi...

Pakti për Universitetin/ 29 studentë ekselentë në Ministrinë e Turizmit dhe...

TIRANË, 9 maj /ATSH/ – Në një bashkëbisedim me studentë dhe pedagogë të Fakultetit të Shkencave të Natyrës mbi ecurinë e Paktit për Universitetin,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA