Ballina Etiketimet Orare

Etiketim: orare

Vlera e prokurimit për pagat orare minimale/ APP: Të përllogariten mbi...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në raportet e auditimit të KLSH-së janë konstatuar problematika në përllogaritjen e vlerës së parashikuar të prokurimit për kontratat e punës...

Kufizimi i lëvizjes 05:00-13:00 do vazhdojë gjatë gjithë javës, pas këtij...

TIRANË, 21 mars/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, nga ora 13:00 e së shtunës deri të hënën në orë 05.00, të gjithë...

COVID-19/ Posta: Tatim-taksat dhe pagesat utilitare kryhen nga ora 05:30-12:30

TIRANË, 21 mars/ATSH/ Posta Shqiptare bën të ditur se të gjithë qytetarët, bizneset dhe individët e regjistruar si tatim pagues mund të paguajnë detyrimet...

Urdhër i ri për mamografitë, Manastirliu: Orare paradite dhe pasdite për...

- Përveç 12 mamografëve në spitale, shërbimi ofrohet falas përmes mamografëve të lëvizshëm edhe në zonat e thella- TIRANË, 5 tetor/ATSH/-  “Kontrolli i kancerit të...

SOFT NEWS – Merr fund çudia e trashëguar nga BRSS-ja për...

MOSKË, 28 korrik /ATSH-AFP/ - Stacionet e trenave në Seberi do të marrin për bazë orën e Moskës?  Nuk do të vijohet më me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA