Ballina Etiketimet Operatoret

Etiketim: Operatoret

Braçe, apel industrisë së turizmit: Furnizohuni me produkte në Divjakë dhe...

TIRANË, 16 qershor /ATSH – I. Vata/ Zëvendëskryeministri Erion Braçe tha sot se qepa e prodhimit shqiptar shitet me vlerë vetëm 27 lekë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA