Ballina Etiketimet Operacion i rralle

Etiketim: operacion i rralle

Investimet në pajisje/ Ndërhyrje e rrallë e realizuar për herë të...

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu vizitoi sot pacientin i cili iu nënshtrua ndërhyrjes së rrallë të realizuar për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA