Ballina Etiketimet Olsian Çela

Etiketim: Olsian Çela

Statusi i prokurorëve, parakusht që goditja ndaj krimit të jetë sa...

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Në takimin periodik të Mekanizmit Institucional Kuvend-Qeveri- Institucione të pavarura raportuan edhe drejtuesit e Prokurorisë së Përgjithshme dhe Këshillit të Lartë...

Arrestimi i 28 personave në operacionin “Mezhgorani”/ Kryeprokurori Çela: Fryt i...

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela e konsideroi sot operacionin e Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë të koduar “Mezhgorani” ku ranë...

Hetimet për objektet e shembura/ Kryeprokurori Çela në Durrës: Përgjegjësia të...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ -Prokurori i Përgjithshëm, Olsian Çela, ishte sot në Durrës ku ka kërkuar rezultate pas hetimeve për tërmetin e 26 nëntorit. Një...

Prezantohet Kryeprokurori Olsian Çela: Të jemi në lartësinë e asaj që...

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ -Prokurori i ri i Përgjithshëm, Olsian Çela u prezantua sot si drejtuesi i ri i i organit të akuzës . Ishte...

Prokurori i Përgjithshëm/ Olsian Çela renditet i pari nga KLP

TIRANË, 14 nëntor /ATSH/ Olsian Çela është kandidati për Prokuror të Përgjithshëm, i cili është renditur i pari nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë. Kreu...

Renditja e kandidatëve për Kryeprokuror, KLP nuk gjen dakordësinë për metodologjinë

TIRANË, 11 tetor/ATSH- Arbi Fortuzi/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë u mblodh sot për të diskutuar mbi metodologjinë që duhet përdorur për pikëzimin në...

KPK konfirmon në detyrë kandidatin për kryeprokuror, Olsian Çela

TIRANË, 23 korrik /ATSH - I. Vata/ - KPK konfirmoi sot në detyrë Olsian Çelën, prokuror pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë për Krime...

Kandidati për kryeprokuror Olsian Çela përballet me KPK, vendimi më 23...

TIRANË, 19 korrik /ATSH - I. Vata/ - Prokurori pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë për Krime të Rënda dhe kandidati për kryeprokuror, Olsian...

Prokurori i Krimeve të Rënda, Olsian Çela në “skanerin” e Vetingut...

TIRANË, 18 korrik /ATSH - I. Vata/ - Prokurori pranë Prokurorisë së Shkallës së Parë për Krime të Rënda, Olsian Çela, do të përballet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA