Ballina Etiketimet Numri i te sheruave

Etiketim: numri i te sheruave

116 qytetarë mundin COVID-19, shërohen edhe 3 personel shëndetësor

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Janë shëruar edhe 3 persona të tjerë, pjesë e personelit mjekësor duke e çuar në 21 numrin e mjekëve dhe infermierëve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA