Ballina Etiketimet Norvegjia

Etiketim: Norvegjia

COVID-19 – Norvegjia nis kufizimet për të ndaluar shpërthimin e virusit

OSLO, 23 janar /ATSH-DPA/ - Qeveria norvegjeze urdhëroi mbylljen e përkohshme të shumicës së dyqaneve në 10 komuna në rajonin e Oslos për të...

Anëtarësimi në BE, Norvegjia mbështet shoqërinë civile në Shqipëri dhe Kosovë

TIRANË, 26 shkurt ATSH/ - Ambasada e Norvegjisë për Republikën e Kosovës dhe Republikën e Shqipërisë dhe Partnerët Shqipëri për Ndryshim dhe Zhvillim, prezantuan...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA