Ballina Etiketimet Nikolla interviste

Etiketim: Nikolla interviste

Nikolla: 21 Janari, ditë nderimi për 4 “Dëshmorë të Atdheut” dhe...

TIRANË, 21 janar /ATSH/ Deputetja e Partisë Socialiste, Lindita Nikolla u shpreh se 10 vjet nga ngjarja e rëndë e 21 Janarit 2011, që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA