Ballina Etiketimet Nike

Etiketim: Nike

“Nike” raporton humbje të mëdha nga COVID-19

NJU JORK, 26 qershor /ATSH-DPA/ - Mbyllja e dyqaneve për shkak të pandemisë së koronavirusit ka shkaktuar humbje të mëdha për prodhuesin e veshjeve...

SOFT NEWS – 560 000 dollarë për një palë atlete të...

NJU JORK, 18 maj /ATSH-DPA/ - Një palë atlete basketbolli, të veshura dhe me autografin e Michael Jordan, u shitën në ankand për një...

TEKNOLOGJI – ”Nike” nuk do të shesë më produkte tek ”Amazon”

NJU JORK, 17 nëntor /ATSH-ANSA/ - Kompania ''Nike'' anuloi marrëdhëniet me kompaninë me ''Amazon'' pasi ky gjigant i veshjeve sportive i jep fund shitjes...

SHBA – Nike tërheq nga tregu një atlete pas akuzave se...

UASHINGTON, 2 korrik /ATSH-AFP/ - Prodhuesi i veshjeve sportive “Nike” tërheq nga tregu një model atletesh që mbante një version të vjetër të flamurit...

FUTBOLL – PSG nënshkruan me Nike kontratën më të rëndësishme të...

PARIS, 28 qershor /ATSH-AFP/ - Në nivel partnerësh, PSG-ja tashmë është mes të mëdhenjve. Klubi parizian zgjati sot kontratën me “Nike” deri në vitin 2032,...

Mauro Icardi firmos kontratën e re

TIRANË, 18 dhjetor /ATSH/ Kapiteni i "Interit", Mauro Icardi, ka rinovuar kontratën me firmën amerikane "Nike". Ka qenë vetë bashkëshortja e tij Uanda Nara, e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA