Ballina Etiketimet Neymar Mbape

Etiketim: Neymar Mbape

FUTBOLL/ Fair Play financiar – PSG mund të shesë një nga...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ - Ekipi i PSG ka një nga sulmet më të frikshme në Europë, ku Nejmar dhe Mbape  bëjnë të “dridhen” mbrojtësit,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA