Ballina Etiketimet Nenkryetarja

Etiketim: Nenkryetarja

Buxheti 2020/ Ndërtimi i 17 shkollave të reja i jep fund...

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Pesë vite më parë lagje të tëra të njësive 4 dhe 8 në kryeqytet do të ishin të përmbytura nga reshjet...

Nënkryetarja e grupit parlamentar të CDU/CSU: Opozita të kthehet në Parlament,...

TIRANË, 26 shtator/ATSH/ Nënkryetarja e grupit Parlamentar, CDU/CSU, Katja Leikert, thotë, se Bundestagu do të vazhdojë ta shoqërojë Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA