Ballina Etiketimet Ne Korce

Etiketim: ne Korce

Ministrja Evis Kushi, ja ku ka zgjedhur ta kalojë këtë të...

TIRANË, 9 maj /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka zgjedhur ta kalojë këtë të dielë në Korçë me dy vajzat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA