Ballina Etiketimet Ndreu. Lezhe

Etiketim: Ndreu. Lezhe

Lezha në fazën e ezaurimit të pasojave nga tërmetit/ Ndreu: Janë...

TIRANË, 7 mars /ATSH – I. Vata- Kryetari i Bashkisë Lezhë Pjerin Ndreu deklaroi sot se Lezha është kthyer në kantier ndërtimi. Gjatë bashkëbisedimit të...

Subvencionim interesave nga bashkia/ Kredi të buta për 100 familje të...

TIRANË, 13 janar /ATSH - I. Vata/- Kryetari i bashkisë Lezhë Pjerin Ndreu tha sot se do jepen kredi të buta për 100 familje...

Ndreu: Mbështetje për kulturën dhe artin në Lezhë

TIRANË, 22 maj/ATSH/ Mbështetja për kulturën dhe artin është një ndër prioritetet e kandidatit të Partisë Socialiste për kryetar bashkie në Lezhë, Pjerin Ndreu. Ndreu...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA