Ballina Etiketimet Ndeshja Shqiperi-Norvegji

Etiketim: Ndeshja Shqiperi-Norvegji

Ndeshja Shqipëri-Norvegji, 320 efektivë angazhohen për ruajtjen e sigurisë publike

TIRANË, 26 Mars/ATSH/- Ndeshja miqësore mes Shqipërisë dhe Norvegjisë që do të zhvillohet në “Elbasan Arena”, ka vendosur në lëvizje Policinë e Shtetit e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA