Ballina Etiketimet Ndertesat e prishura

Etiketim: ndertesat e prishura

Çdo provë në ndërtesat e prishura e fotografuar, po bëhen gati...

TIRANË, 5 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në Kuvend se çdo provë në ndërtesat e prishura është marrë dhe dosjet po bëhen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA