Ballina Etiketimet Nderron jete

Etiketim: nderron jete

Humb jetën nga COVID-19, kantautori i njohur Kujtim Prodani

TIRANË, 6 janar /ATSH/ Kantautori Kujtim Prodani u nda sot nga jeta, pasi nuk ia doli të fitonte betejën me COVID-19. Prodani prej disa ditësh...

Ndahet nga jeta Agron Hysenlliu, Veliaj: Njeri i rrallë e inxhinier...

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Drejtori i Institutit të Ndërtimit Agron Hysenlliu është ndarë nga jeta ditën e sotme. Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, e...

Ndërron jetë Sali Brari, artisti i Ansamblit të Këngëve dhe Valleve...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Artisti i Ansamblit të Këngëve dhe Valleve Popullore, këngëtari me vokalin e veçantë, artisti me aftësi të rralla, Sali Brari ka...

COVID-19/ Ndërron jetë Mimoza Zoraqi, specialiste e promocionit të Shëndetit Publik

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ Specialistja e promocionit të shëndetit publik, në Autoritetin Shëndetësor të Tiranës, Mimoza Toska Zoraqi, ka ndërruar dje jetë si pasojë e...

Ndërron jetë nëna e kryeministrit Rama: Deri sa të shoh dot...

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama, ka ndërruar jetë në moshën 82 vjeçare. Lajmin e hidhur e ka dhënë vetë Kryeministri...

Ndërron jetë pacienti 62-vjeçar nga COVID-19, nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese

TIRANË, 22 qershor/ATSH/ Rreth dy javë pas shtrimit në spital, pas 10 ditësh në terapi intensive, i intubuar, një 62-vjeçar nga Tirana ka humbur...

Dy tamponë negativë/ Ndërron jetë 68 vjeçari, vuante nga ceroza hepatike

TIRANË, 20 qershor/ATSH/ Një pacient 68 vjeçar nga Gjirokastra, i cili vuante nga ciroza hepatike në stad terminal, ka ndërruar jetë teksa po transportohej...

Ndërron jetë 88-vjeçari në Spitalin Infektiv, asimptomatik nga COVID-19

TIRANË, 1 qershor/ATSH/ Një pacient 88-vjeçar nga Tirana ka ndërruar jetë sot në Spitalin Infektiv. Referuar shërbimit Infektiv, shkaku i humbjes së jetës ishte si...

“Njeriu i kërkimit dhe i pasioneve”/ Ndërron jetë akademiku Gudar Beqiraj

TIRANË, 11 maj/ATSH/ Kryesia e Akademisë së Shkencave njoftoi sot akademiku Gudar Beqiraj ndërroi jetë nga një sëmundje e papritur në moshën 72-vjeçare. Gudar Beqiraj...

COVID-19/ Ndërron jetë 71-vjeçari në spitalin “Shefqet Ndroqi”, vuante nga disa...

TIRANË, 22 prill/ATSH/ Një pacient 71-vjeçar ka ndërruar jetë 24 orët e fundit në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Zëvendësministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Mira Rakacolli,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA