Ballina Etiketimet Ndalim avion

Etiketim: ndalim avion

Shqipëria ndalon fluturimin e avionëve Boing 737-8 dhe 737-9 MAX

TIRANË, 13 mars/ATSH/ Autoriteti i Aviacionit Civil (AAC) shqiptar i bashkohet vendimit të Agjencisë Europiane të Sigurisë në Operim të Aviacionit (EASA), duke ndaluar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA