Ballina Etiketimet Nafta. Bujqesi

Etiketim: Nafta. Bujqesi

Nafta falas për bujqësinë/ Paralelisht shpërndarjes së kartave vijojnë aplikimet deri...

TIRANË, 2 mars /ATSH/ Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Milva Ekonomi bën të ditur se në Lushnjë procesi i shpërndarjes së kartave të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA