Ballina Etiketimet Muzike tiranws

Etiketim: muzike tiranws

Folklori dhe tradita artistike tiranase ndezin atmosferën tek “Reja”

TIRANË, 16 qershor /ATSH – B. Naska/ Mbrëmjen e djeshme në ambientet e “Resë së Tiranës” ka vazhduar “Festivali i Resë” me një mbrëmje...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA