Ballina Etiketimet Muzeu Ikonografik Onufri

Etiketim: Muzeu Ikonografik Onufri

FOTO/ Nis procesi i dezinfektimit në muzeun Ikonografik “Onufri”

TIRANË, 11 nëntor /ATSH/ - Stafi i muzeut Berat ka nisur procesin e dezinfektimit në ambientet e Muzeut Ikonografik "Onufri". Pas pritjes së numrit të...

Berat/ Informacion më i plotë në gjuhë të huaj për turistët...

TIRANË, 4 korrik/ATSH/ Sezoni turistik këtë vit, ka ardhur me risi në muzeun Ikonografik "Onufri", Berat për turistët vendas dhe të huaj. Prej gati një...

7140 vizitorë gjatë shtatorit në Muzeun Ikonografik “Onufri”

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ - Jemi në shtator dhe turizmi në vendin tonë nuk ka mbaruar, pasi Shqipëria ofron turizëm për çdo stinë dhe...

Muzetë e Beratit, 30 mijë vizitorë të huaj përdorin materialet informative

TIRANË,17 shtator /ATSH/ - Berati, edhe këtë vit, ka tërhequr turistë të huaj e vendas, të cilët e vizitojnë qytetin për vlerat e tij...

Muzetë e Beratit, destinacioni i preferuar i turistëve të huaj

TIRANË,1 gusht /ATSH/ - Muzetë e Qendrës Muzeore Berat, Muzeu Ikonografik Onufri dhe Muzeu Etnografik vazhdojnë të jenë destinacionet më të kërkuara nga turistët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA