Ballina Etiketimet Muzeu Dioqezan

Etiketim: Muzeu Dioqezan

FOTOGALERI/ Muzeu Dioqezan në Shkodër, vlerë e identitetit fetar

TIRANË, 23 nëntor/ATSH/- Bledi Naska/ Muzeu Dioqezan në Shkodër është një institucion tepër i rëndësishëm fetar dhe jo vetëm, i hapur që në vitin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA