Ballina Etiketimet Moshat

Etiketim: moshat

Kupa e Shqipërisë U-17 dhe U-19 / FSHF publikon datat dhe...

TIRANË, 14 janar /ATSH/ Kupa e Shqipërisë për grupmoshat U-17 dhe U-19 pasi ka përmbyllur ndeshjet e turit të parë që u zhvilluan me...

MJEKËSI – Statinat reduktojnë rrezikun kardiovaskular edhe te të moshuarit

SIDNEJ, 5 shkurt /ATSH-ANSA/ - Statinat, ilaçet më të famshme kundër kolesterolit,  zvogëlojnë rrezikun kardiovaskular edhe pas moshës 75 vjeç dhe për këtë arsye...

Përcaktohet kalendari i Kupës së Shqipërisë për moshat

TIRANË, 17 janar /ATSH/ - Këtë fundjavë do të rikthehet Kupa e Shqipërisë për moshat, U-19 dhe U-17, sipas një njoftimi të realizuar për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA