Ballina Etiketimet Mos perdorim maske

Etiketim: mos perdorim maske

Task forca antiCOVID/ Intensifikon kontrollet, 17 qytetarë gjobiten me nga 20...

TIRANË, 18 korrik/ATSH/Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka realizuar mbi 1300 inspektime dhe monitorime në të gjitha qarqet e vendit në 24 orët e fundit. Ministria e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA