Ballina Etiketimet Moro

Etiketim: Moro

BRAZIL – Ministri i Drejtësisë Sergio Moro jep dorëheqjen

BRAZILIA, 24 prill /ATSH-AFP/- Ministri i Drejtësisë dhe Sigurisë Publike, Sergio Moro, ministri më popullor i qeverisë, njoftoi sot dorëheqjen e tij. Moro tha se dorëheqja...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA