Ballina Etiketimet Mjedis

Etiketim: mjedis

PEKIN – Posta e Kinës, më shumë shërbim të gjelbër deri...

PEKIN, 10 maj /ATSH/ - Korporata postare e Kinës do të bëjë të mundur që deri në vitin 2020, të gjitha automjetet e reja,...

Vijon aksioni i pastrimit në Pukë dhe mbjellja e drurëve dekorativë

TIRANE, 25 Prill /ATSH/ -Në kuadër të nismës “Për një Shqipëri të Pastër” dhe në zbatim të Planit të Veprimit të bashkisë, “Për një...

MJEDIS – Shkencëtarët krijojnë rastësisht një enzimë që shkatërron plastikën

TAMPA, 17 prill /ATSH-AFP/ - Studiues amerikanë dhe britanikë zbuluan rastësisht një enzimë në gjendje të shkatërrojë plastikën, çka mund të kontribuojë në zgjidhjen...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA