Ballina Etiketimet Mjalt

Etiketim: Mjalt

Bletaria mbështetje nga Skema Kombëtare edhe për 2020-ën, Çuçi: Presim të...

TIRANË, 8 shkurt /ATSH/- Bletaria do të mbështetet me fonde nga Skema Kombëtare edhe për vitin 2020. Kështu u shpreh ministri i Bujqësisë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA