Ballina Etiketimet Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme

Etiketim: Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme

MEPJ: Zgjedhjet në Tuz, sipas standardeve ndërkombëtare

TIRANË, 1 mars /ATSH/ - Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme po ndjek me vëmendje të veçantë fushatën zgjedhore për zgjedhjet lokale për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA