Ballina Etiketimet Min shendetesi

Etiketim: Min shendetesi

COVID-19/ Ndërron jetë pacienti 70-vjeçar në Spitalin Infektiv, viktima e 56-të

TIRANË, 28 qershor / ATSH/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, njoftoi sot për humbjen e jetës të një 70-vjeçari nga Shkodra në Spitalin Infektiv,...

62-vjeçarja asimptomatike nga COVID-19, Ministria e Shëndetësisë: Ndërroi jetë nga sëmundja...

TIRANË, 14 prill /ATSH/ Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se, nuk ka viktimë si pasojë e COVID-19 në Spitalin Infektiv, pasi shkaku i vdekjes...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA