Ballina Etiketimet Mikrofolie

Etiketim: mikrofolie

Rama: “Micro Folie” hapësira më e re kreative në Tiranë, afron...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Hapësira më e re kreative “Micro Folie”, afron më shumë të rinjtë dhe fëmijët me teknologjinë dhe artin. Ky projekt, dedikuar industrisë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA