Ballina Etiketimet Metropol

Etiketim: metropol

“Pikaso dhe Ajnshtajn në një bar në Paris”/ Çelet sezoni artistik...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ “Pikaso dhe Ajnshtajni në një bar në Paris” është premiera ekskluzive e teatrit Metropol, e cila çel sezonin artistik teatror pas...

KINË – Një formë misterioze pneumonie mund të shkaktohet nga një...

PEKIN, 9 janar /ATSH-DPA/ - Një formë misterioze e pneumonisë, që është përhapur në metropolin kinez të Wuhanit, mund të shkaktohet nga një lloj...

SOFT NEWS – Ku darkojnë Kim dhe Trump?

HANOI, 27 shkurt /ATSH-DPA/ - ''Sofitel Legend Metropol'' në Hanoi, quhet hoteli me pesë yje, ku presidenti amerikan Donald Trump dhe udhëheqësi i Koresë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA